Klienci

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA -  jest jedną z najszybciej rozwijających się giełd wśród europejskich rynków regulowanych i rynków alternatywnych regulowanych przez giełdy oraz największą giełdą krajową w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie GPW realizuje strategię rozwoju, mającą na celu wzmocnienie atrakcyjności i konkurencyjności polskiego rynku oraz uczynienie z Warszawy centrum finansowego regionu Europy środkowo-Wschodniej. Obecnie polska giełda jest liczącym się rynkiem kapitałowym w Europie i liderem w Europie środkowej i Wschodniej. Wykorzystując potencjał rozwojowy polskiej gospodarki oraz dynamizm polskiego rynku kapitałowego. (Na życzenie dostępny list referencyjny)


CMS Cameron McKenna – jest jedną z największych kancelarii prawniczych w Polsce. Pracuje w niej ponad 90 prawników (adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych), w tym 21 partnerów i 3 konsultantów. CMS Cameron McKenna jest jednym z wiodących doradców prawnych na polskim rynku fuzji i przejęć, a także w kwestiach dotyczących prawa konkurencji oraz finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych. Działalność kancelarii koncentruje się na takich sektorach jak: energetyka, infrastruktura i budownictwo, nieruchomości, usługi finansowe, telekomunikacja i nowe technologie, sektor farmaceutyczny i sektor opieki zdrowotnej. CMS Cameron McKenna to również lider w zakresie sporów sądowych i arbitrażu, z największych zespołem specjalistów w tej dziedzinie na rynku. (Na życzenie dostępny list referencyjny)


Warsaw Data Center -  wiodący ośrodek zarządzania systemami IT wyspecjalizowany w projektowaniu, implementacji i zarządzaniu rozwiązaniami teleinformatycznymi dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Zespół WDC posiada ponad 15 lat doświadczeń w tej dziedzinie i liczne grono zadowolonych klientów z całej Europy, którzy doceniają fachowość, techniczny know-how, orientację na wyznaczone cele biznesowe oraz indywidualną obsługę Klienta.


Gametrade.pl – operator portalu o tej samej nazwie, największego polskiego rynku wtórnego gier i sprzętu dla graczy konsolowych (Sony Playstation, Microsoft Xbox itp) oraz komputerów PC. W portalu Gametrade.pl zarejestrowanych jest ponad 50 tys. użytkowników będących najaktywniejszymi w kraju konsumentami rozrywki cyfrowej i elektroniki konsumenckiej. Utrzymując tempo obecne wzrostu Gametrade.pl do końca 2011 roku będzie największym polskim portalem dla graczy. Spółkę wspierają dwaj inwestorzy finansowi – InQbe oraz Xevin Investments.


New Europe Events Sp. z o. o. – specjalizuje się w zarządzaniu projektami event marketingowymi realizującymi cele zleceniodawców prowadzących działalność w nowych krajach członkowskich Unii Europejskiej. Spółka organizuje zarówno otwarte konferencje tematyczne, konferencje prasowe jak i wydarzenia o nietypowej formule. Flagowym produktem konferencyjnym New Europe Events są cykliczne imprezy “TMT” organizowane dla branży telekomunikacji, nowych mediów oraz innowacyjnych technologii.


Zapraszamy do współpracy!